آسفالت‌ بیش از چهل هزار مترمربع معابر طی هفته ششم

سخنگوی شهرداری شیراز با بیان اینکه اجرای آسفالت در یازدهمین مرحله جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز از ۱۶ مردادماه آغازشده است، گفت: در طول هفته ششم، ۴۰ هزار و ۹۷۶ مترمربع معابر مناطق این کلان‌شهر به میزان ۵ هزار و ۱۲۲ تُن آسفالت شده است.

آسفالت‌ بیش از چهل هزار مترمربع معابر طی هفته ششم
رضا جاویدی در خصوص آسفالت معابر سطح شهر اظهار کرد: یازدهمین گام از جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز که از روز دوشنبه ۱۶ مردادماه جاری با ۶ میلیون مترمربع آسفالت و اعتبار بالغ‌بر یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان شروع‌شده، طی برنامه دوساله انجام می‌شود.
 
سخنگوی شهرداری شیراز با اعلام میزان آسفالت انجام‌شده در هفته ششم از جهش عمرانی اعلام کرد: در هفته گذشته، ۴۰ هزار و ۹۷۶ مترمربع معابر مناطق این کلان‌شهر به میزان ۵ هزار و ۱۲۲ تُن آسفالت شده است.
او در ادامه به تفکیک جزئیات و مساحت معابری که لکه‌گیری، تراش و ترمیم، روکش آسفالت در معابر آسفالت قدیمی و روکش آسفالت در معابر زیرسازی شده، پرداخت.

جاویدی با بیان اینکه تراش و ترمیم آسفالت در بولوار امیرکبیر از پروژه‌های سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری انجام‌شده است، گفت: لکه‌گیری در فرعی‌های خیابان کارگر در منطقه ۲ و سطوح مناطق ۵، ۶، ۹ و ۱۰ صورت گرفته است.

این مقام حوزه ارتباطات مدیریت شهری شیراز بیان کرد: روکش آسفالت در معابر آسفالت قدیمی در کوچه ۲ بولوار شهید چمران، کوچه ۲ خیابان دانشگاه و خیابان عرفان منش در منطقه یک و خیابان شمس در منطقه ۲ انجام‌گرفته است.

 روکش آسفالت در معابر زیرسازی شده در معابر شهرک فضای سبز در منطقه ۷ و پروژه‌های معاونت فنی و عمرانی نیز طی هفته گذشته انجام‌شده است.

سخنگوی شهرداری شیراز گفت: طی ۶ هفته سپری‌شده از آغاز جهش آسفالت در یازدهمین گام جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز، ۲۹۷ هزار و ۴۹۲ مترمربع از معابر مناطق این کلان‌شهر با میزان ۳۷ هزار و ۲۱۸ تُن آسفالت انجام‌گرفته است.