چگونه اتاق خواب خود را به سوئیت هتلی لوکس تبدیل کنیم؟

اتاق هتل‌های گران قیمت رایحه خاص خود را دارند. برای این منظور می‌توانید از شمع‌های معطر استفاده کنید که رایحه‌ای از انحیر، یاس و چوب صندل داشته باشند. اگر فرزند خردسال و یا حیوان خانگی دارید و به دنبال گزینه‌ای امن‌تر از شمع می‌گردید و می‌خواهید آنان از شعله دور باقی بمانند عود‌ها گزینه‌ای ایمن‌تر قلمداد می‌شوند.

چگونه اتاق خواب خود را به سوئیت هتلی لوکس تبدیل کنیم؟

 از ملحفه‌ها و لحاف‌های مخملی گرفته تا شمع‌های معطر در امریکا و کشور‌های اروپایی برخی از برترین برند‌های هتل‌های جهان به صورت آنلاین در دسترس هستند.

متاسفانه همه ما نمی‌توانیم در یک استراحتگاه مجلل اقامت دائم داشته باشیم البته به جز در رویا‌های مان! با این وجود، می‌توان همان فضایی را که در یک سوئیت هتل سطح بالا تجربه می‌کنیم در خانه بازسازی نماییم. در واقع، بسیاری از هتل‌ها و استراحتگاه‌های لوکس و ممتاز همان اقلامی که سوئیت‌های خود را با آن مبله می‌کنند برای خرید آنلاین ارائه می‌نمایند.

بر هیچ کس پوشیده نیست که اتاق‌های خواب به پناهگاه شخصی و واحه‌های آرام برای استراحت پس از روز‌های طولانی، شلوغ و پرتلاطم تبدیل می‌شوند. به این ترتیب، حال و هوای آن باید آرام باشد و شیک بودن نیز می‌تواند به زیبایی آن آرامش بیافزاید.

می‌توانید کار از ملحفه آغاز کنید. ملحفه‌هایی که مخلمین شکل هستند و ظاهری شفاف و حس ابریشمی به شما می‌بخشند اکثرا در هتل‌های لوکس مانند ریتز کارلتون، سوهو هاوس و رُزوود مورد استفاده قرار می‌گیرند. این نوع از ملحفه‌ها به گونه‌ای طراحی شده اند که با هر بار شستشو نرم‌تر می‌شوند بدان معنا که برای فصول متوالی دوام خواهند داشت.

سپس نوبت به رایحه می‌رسد. اتاق هتل‌های گران قیمت رایحه خاص خود را دارند. برای این منظور می‌توانید از شمع‌های معطر استفاده کنید که رایحه‌ای از انجیر، یاس و چوب صندل داشته باشند.