پیام تبریک سرپرست شهرداری و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت هفته دولت

مهندس امین عباسی سرپرست شهرداری و مهندس آرش محمدی رئیس شورای اسلامی شهر صدرا در پیامی آغاز هفته دولت را به حضور همه‌ی دولتمردان و عموم ملت رشید ایران بالاخص همشهریان عزیز صدرا تبریک گفتند.

پیام تبریک سرپرست شهرداری و رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به مناسبت هفته دولت

امین عباسی سرپرست شهرداری صدرا و مهندس آرش محمدی رئیس شورای اسلامی شهر صدرا  در پیامی آغاز هفته دولت را به حضور همه‌ی دولتمردان و عموم ملت رشید ایران بالاخص همشهریان عزیز صدرا تبریک گفتند.

بسم الله الرحمن الرحیم 

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

دوم تا هشتم شهریور ماه را به یاد شهدای والا مقام دولت به ویژه شهیدان رجایی و باهنر، "هفته دولت" نامیده‌اند تا ضمن گرامیداشت تلاش های این بزرگمردان که اسوه مبارزه، خدمت، صداقت و شرافت هستند، از خدمات، زحمات، کار و سعه صدر کارگزاران دولت قدردانی گردد.
هفته دولت نمادی از وحدت مردم و دولت اسلامی و یادآور فداکاری‌های فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب و احیا کننده روزهای پرشور خدمتگزاری، شهیدان بزرگ، رجایی و باهنر است.
هفته دولت امسال فرصت مناسبی برای امیدافزایی بیشتر در جامعه از خدمات دولت است امید و نشاطی که با هدایت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و در سایه تدبیر ریاست محترم جمهوری جناب آقای دکتر رئیسی و تلاش و اهتمام دولتمردان خستگی ناپذیر با همدلی و همزبانی ملت شریف ایران اسلامی حاصل شده است.
ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت، بویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت را به همه دولتمردان و مردم شریف شهر صدرا تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت کلیه کارگزاران صدیق نظام مقدس جمهوری اسلامی را در راستای تحقق آرمانهای بلند انقلاب اسلامی، اجرای منویات مقام معظم رهبری، وسیاست های دولت محترم در خدمت به مردم، از درگاه خداوند متعال مسئلت داریم.

امین عباسی سرپرست شهرداری صدرا

آرش محمدی رئیس شورای اسلامی شهر صدرا