آسفالت‌ بیش از ۶۴۰۰۰ مترمربع معابر طی هفته بیست‌وهفتم در شیراز

سخنگوی شهرداری شیراز گفت: در طول هفته بیست‌وهفتم، ۶۴ هزار و ۵۸۴ مترمربع معابر مناطق این کلان‌شهر به میزان ۸ هزار و ۷۳ تُن آسفالت شده است.

آسفالت‌ بیش از ۶۴۰۰۰ مترمربع معابر طی هفته بیست‌وهفتم در شیراز

رضا جاویدی با اعلام میزان آسفالت انجام‌شده در طول هفته بیست‌وهفتم اظهار کرد: در هفته گذشته ۶۴ هزار و ۵۸۴ مترمربع معابر مناطق این کلان‌شهر به میزان ۸ هزار و ۷۳ تُن آسفالت شده است.

وی در ادامه به تفکیک جزئیات و مساحت معابری که عملیات درزگیری، لکه‌گیری، روکش آسفالت در معابر زیرسازی شده، پرداخت و گفت: عملیات درزگیری در کمربندی جنوب توسط معاونت فنی و عمرانی و لکه‌گیری آسفالت در سطوح مناطق ۱، ۲، ۴، ۵، ۶ و ۱۰ صورت گرفته است.

روکش آسفالت در معبر آسفالت قدیمی در انشعابات پودنک در منطقه ۱۱ و روکش آسفالت در معبر خاکی (زیرسازی شده) در پروژه‌های پل نواب صفوی و ۵۵ متری جنوب حافظ از پروژه‌های معاونت فنی و عمرانی و پروژه بزرگراه سرلشکر شهید استوار از پروژه‌های سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری نیز انجام‌شده که این مقام مدیریت شهری شیراز در حوزه ارتباطات به آن اشاره کرد.

جاویدی گفت: طی ۲۷ هفته سپری‌شده از آغاز جهش آسفالت، تاکنون یک‌میلیون و ۳۴۷ هزار و ۶۵۳ مترمربع از معابر مناطق این کلان‌شهر با میزان ۱۶۸ هزار و ۶۳۰ تُن آسفالت انجام‌گرفته است.