اینگونه عکس‌های حذف شده واتساپ را بازیابی کنید

احتمال دارد که یک کپی از فایل‌های درخواستی شما وجود داشته باشند!

اینگونه عکس‌های حذف شده واتساپ را بازیابی کنید

واتساپ به صورت پیاپی در حال ارائه ویژگی‌های جدید می‌باشد، بنابراین ممکن است درباره اینکه چطور می‌توان فایل‌ها و اسناد حذف شده را در این پلتفرم بازیابی کرد، سوال داشته باشید.
راه‌های مختلفی وجود دارد که از طریق آنها می‌توانید فایل‌های پاک شده واتساپ را بازیابی کنید، از جمله:

۱. از شرکت کنندگان بخواهید که رسانه را مجدداً ارسال کنند
اگر در یک گروه هستید یا از شخص خاصی، فایل را دریافت کرده‌اید از او بخواهید که دوباره آن را برای شما ارسال کند. احتمال زیادی دارد که سایرین یک کپی از فایل‌های درخواستی شما داشته باشند.

۲. نسخه پشتیبان خود را بازیابی کنید
بازیابی نسخه پشتیبان، محبوب‌ترین راه برای بازیابی فایل‌های پاک شده از حساب واتساپ شماست. ممکن است همیشه گزینه مناسبی نباشد که از دیگران بخواهید فایل را برایتان بفرستند، پس بهترین راه ریکاوری اطلاعات است البته اگر قبلاً
پشتیبان گیری کرده باشید.

۳. نرم افزار بازیابی عکس واتساپ
برنامه‌های بازیابی تصاویر واتساپ را در گوگل یا سایر فروشگاه‌های برنامه جستجو کنید و فهرستی از این برنامه‌ها را دریافت کنید و با استفاده از یک برنامه فایل‌های خود را بازیابی کنید. البته اکثر این برنامه‌های رایگان، درست کار نمی‌کنند و باید چند دلار هزینه کنید تا به مقصود خود برسید. البته این روش هم تضمینی نیست.

۴. فایل‌های حذف شده را در پوشه رسانه‌ها پیدا کنید
این روش فقط برای کاربران اندروید کار می‌کند و برای کاربران iOS در دسترس نیست. به طور پیش‌فرض، تمام عکس‌ها و فایل‌هایی که بین دستگاه‌ها مبادله می‌کنید در پوشه Media ذخیره می‌شوند. احتمال زیادی وجود دارد که بتوانید تصویر حذف شده در واتساپ را، از پوشه رسانه بازیابی کنید. در برنامه مدیریت فایل گوشی خود، پوشه Whatsapp Media را پیدا کنید و فهرستی از عکس‌هایی که در این پلتفرم رد و بدل کرده‌اید را دریافت کنید.