سوغات مشهد به شیراز رسید

درخشش قابل تحسین ایمان صادقی / در وقتهای اضافه بازی، نزدیک بود که فجر روی تنها موقعیت جدی خود به گل برسد که شوت ملایی را میلاد فراهانی دروازه بان پدیده با واکنشی دیدنی راهی کرنر کرد

سوغات مشهد به شیراز رسید

در یکی از دیدارهای هفته هفتم رقابت های لیگ برتر، دو تیم پدیده و فجرسپاسی در استادیوم امام رضا (ع) مشهد به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با تساوی بدون گل به پایان رسید. پدیده این بازی را خیلی خوب آغاز کرد. آنها در همان 5 دقیقه ابتدایی 3 موقعیت گلزنی را خلق کردند ولی درخشش ایمان صادقی مانع از گلزنی آنها شد. در دقایق پایانی نیمه نخست نیز این بار صادقی مرتکب اشتباه شد ولی بازیکنان مشهدی قدر موقعیت به دست آمده را ندانستند. در وقت های تلف شده نیمه اول نیز مسعود زائر کاظمینی بازیکن پدیده برخورد شدیدی با شهرام گودرزی داشت که بازیکنان و نیمکت نشینان تیم شیرازی اعتقاد داشتند بازیکن میزبان باید با کارت قرمز روبرو می شده که سعاد وفا پیشه داور مسابقه به یک کارت زرد بسنده کرد. در نیمه دوم نیز پدیده تیم برتر میدان بود. آنها موقعیت های نصف و نیمه ای را به روی دروازه خلق کردند که در مهمترین آنها، ایمان صادقی توانست ضربه احسان حسینی را مهار کند. در ثانیه‌های پایانی بازی، نزدیک بود که فجر روی تنها موقعیت جدی خود به گل برسد که شوت ملایی را میلاد فراهانی با واکنشی دیدنی راهی کرنر کرد. این بازی در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید تا پدیده مشهد همچنان بدون برد در قعر جدول قرار بگیرد. آنها از 7 دیدار این فصل، تنها 2 امتیاز کسب کرده اند. فجرسپاسی شیراز نیز با این تساوی 8 امتیازی شد و در رده یازدهم قرار گرفت.

داوران: سعاد وفاپیشه / کمک ها: ایوب غلام‌زاده – حسین گلشنی؛ داور چهارم: مسعود حقیقی / ناظر: محمدرضا فلاح

پدیده:

میلاد فراهانی
حسین حیدری
احسان حسینی
صادق صادقی
علی طاهران
مهرداد بایرامی
ابوذر صفرزاده (57- محمد محمدزاده)
آزاد جعفرزاده (36- ابوالفضل عکاشه)
حسام پورهاشم
میلاد کمندانی (84- امیرحسین کریمی)
مسعود زائر کاظمینی
سرمربی: اکبر میثاقیان

 

فجرسپاسی:

ایمان صادقی
محمدعرفان معصومی
علی مولایی
محمد زینالی (82- اتابک زارعی)
امید منصوری (77- محمد قنبری)
علی نبی زاده
احمدرضا زنده‌روح
میلاد احمدی (77- رضا آقابابایی)
شهرام گودرزی (77- محمدپارسا سیمکانی)
سعید زارع
حسین مهربان (66- حمید نعمتی)
سرمربی: علی اصغر کلانتری

 

لحظات حساس بازی

دقیقه 3: پاس دیدنی ابوذر صفرزاده در موقعیت تک به تک به مهرداد بایرامی رسید و ایمان صادقی سنگربان فجر در موقعیتی تک به تک، شوت این بازیکن را مهار کرد و در برگشت توپ به صفرزاده رسید که این بازیکن قصد داشت تا توپ را از بالای سر دروازه بان فجر وارد دروازه کند که صادقی با واکنشی دیدنی و یک دبل سیو، توپ را راهی کرنر کرد.

دقیقه 4: کرنر ارسالی پس از یک رفت و برگشت به جعفر زاده رسید و شوت این بازیکن را باز هم ایمان صادقی راهی کرنر کرد. کرنر ارسالی نیز با ضربه سر بازیکنان پدیده راهی بیرون شد.

دقیقه ۴۲: علی ملایی بازیکن فجر پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد که شوت این بازیکن با اختلاف زیاد از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۴۳: میلاد کمندانی یک ضربه کاشته را به روی دروازه ارسال کرد که صادقی سنگربان فجر دچار اشتباه شد که توپ مقابل بازیکنان پدیده قرار گرفت اما آنها از این موقعیت استفاده نکردند.

دقیقه ۶۳: یک پرتاب به روی دروازه با ضربه احسان حسینی همراه شد و ایمان صادقی با واکنشی به موقع، دروازه تیمش را نجات داد.

دقیقه ۶۶: یک موقعیت پشت محوطه جریمه برای فجر به دست آمد که شوت گودرزی در دستان میلاد فراهانی آرام گرفت.

دقیقه ۹۰+۱: حرکت دیدنی سیمکانی درون محوطه جریمه و پاس فوق العاده او برای ملایی، بهترین فرصت ممکن برای فجر را به وجود آورد که شوت این بازیکن با واکنش استثنایی میلاد فراهانی راهی کرنر شد.

***
'گفتنی است، دیدار های فولاد خوزستان - تراکتور تبریز  و آلومینیوم اراک و ذوب آهن اصفهان نیز گلی به خود ندید تا فوتبال سطح اول ایران سه شنبه سرد و به تمام معنی پاییزی را تجربه کند.