کشته شدن قاتل فراری در عملیات پلیس شیراز

در بازرسی از مخفیگاه این شرور مسلح 2 قبضه اسلحه کلاش و کلت کمری به همراه مقدار زیادی مهمات و مدارک هویتی جعلی کشف شد

کشته شدن قاتل فراری  در عملیات پلیس شیراز
کشته شدن قاتل فراری مسلح در شیراز

رئیس پلیس آگاهی استان فارس از کشته شدن شرور و قاتل مسلح در عملیات شبانه پلیس در شیراز خبر داد.

کاووس حبیبی گفت: در پی وقوع دو فقره قتل در سال 99 و تیراندازی منجر به جرح توسط یک نفر در حوزه شهرستان کوار و شهر شیراز، موضوع شناسایی و دستگیری این قاتل و شرور متواری به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی استان فارس قرار گرفت. وی افزود: با رصدهای شبانه روزی و انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، محل اختفاء این فرد شرور در یکی از خیابان های معالی آباد شیراز شناسایی و مأموران پلیس آگاهی جهت دستگیری وی به آن مکان اعزام شدند.

رئیس پلیس آگاهی فارس با بیان اینکه فرد شرور با مشاهده مأموران انتظامی و بدون توجه به اخطارهای آنان، شروع به تیراندازی به سمت مأموران کرده و حاضر به تسلیم نشد، ادامه داد: پس از مدتی درگیری و تیراندازی متقابل، فرد شرور توسط مأموران انتظامی کشته شد. سرهنگ حبیبی گفت: در بازرسی از مخفیگاه این شرور مسلح 2 قبضه اسلحه کلاش و کلت کمری به همراه مقدار زیادی مهمات مربوطه و مدارک هویتی جعلی کشف شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس نیز با اشاره به سابقه اقدامات مجرمانه این قاتل فراری اظهار داشت: وی در سال 1399 پس از اجرای حکم قصاص نفس یک قاتل در شهرستان کوار اقدام به انتقام‌جویی از خانواده مقتول به بهانه عدم رضایت به قاتل کرد و یکی از اولیاء دم پرونده را در شیراز و در جلوی دیدگان پسرش با سلاح گرم به قتل می‌رساند.

سید‌مصطفی بحرینی با اشاره به اینکه در ادامه انتقام جویی این قاتل مسلح، فرد دیگری از خانواده مقتول اول را این بار در شهرستان کوار با سلاح کلاشنیکف به قتل می‌رساند، گفت: این شرور در سومین اقدام مجرمانه خود با شلیک سلاح گرم به بخش‌های حیاتی فرد دیگری قصد کشتن وی را داشت که علیرغم آسیب جدی، مجروح حادثه با تلاش کادر پزشکی از مرگ نجات یافت.