اجرای ۷۰۰ برنامه ویژه دفاع مقدس توسط سپاه ثارالله شیراز  

اجرای ۷۰۰ برنامه ویژه دفاع مقدس توسط سپاه ثارالله شیراز   

فرمانده سپاه ثارالله(ع) شیراز، اعلام کرد که در راستای بزرگداشت هفته دفاع مقدس، اجرای بیش از ۷۰۰ برنامه عمومی و شاخص توسط واحدها و بخش‌های مختلف این مجموعه، پیش بینی شده است.

سرهنگ پاسدار محمد بهادر جمعه یکم مهرماه در گفت‌وگو با خبرنگاران ضمن گرامیداشت ایام هفته دفاع مقدس، عنوان کرد: دفاع مقدس مناسبتی است که تنها یک نام و عنوان نیست، بلکه یک غرور ملی است، چرا که هشت سال دفاع جانانه ملت غیور همیشه پر افتخار در برابر تجاوز وحشیانه دشمن منشأ پیروزی پایان ناپذیری برای مردم سلحشور ایران شد.

او در ادامه افزود: این پیروزی باعث شد که توطئه مشترک شرق و غرب برای به زانو درآوردن ملت بزرگ ایران به شکستی بزرگ برای آنها و به فرصتی برای اثبات توانمندی‌های اسلام و انقلاب و کشور جمهوری اسلامی ایران تبدیل شود.

علی‌پور با بیان اینکه برنامه‌های امسال هفته دفاع مقدس با شعار محوری ما مقاوم هستیم” اجرایی می‌شود، افزود: عنوان برنامه‌هایی از قبیل دوره‌های آموزشی، تجلیل از پیشکسوتان، جانبازان و رزمندگان بسیجی، آبروی محله، نمایشگاه‌های دفاع مقدس، مسابقات کتابخوانی، یادواره‌های شهدا، نشست های بصیرتی، تیم های پزشکی برای ویزیت رایگان، اردوهای جهادی، اهدای جهیزیه و بسته‌های معیشتی، برگزاری اردوهای فرهنگی و نظامی و افتتاح کارگاه‌های اشتغالزایی در این ایام برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه ثارالله(ع) شیراز با بیان اینکه این ناحیه قصد برگزاری بیش از ۷۰۰ برنامه عمومی و شاخص را در سطح محدوده سرزمینی را دارد، گفت: با همکاری دستگاه‌های متولی فرهنگی و هنری در سطح محدوده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ثارالله(ع) این برنامه‌های شاخص و عمومی برگزار می‌شود.