تلویزیون آخر هفته چه فیلمهایی پخش میکند؟
تلویزیون این هفته ۳۸ فیلم سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن آماده پخش کرده است که پنجشنبه و جمعه این هفته به روی آنتن می برد.
شبکه یک سیما
فیلم سینمایی «۱۲ سال بردگی» به کارگردانی استیو مک کوئین پنجشنبه، ۳ شهریور ماه ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه
فیلم تلویزیونی «دولت عشق» به کارگردانی حمید بهمنی جمعه، ۴ شهریور ماه ساعت ۱۶
شبکه دو سیما
فیلم سینمایی «تیر باران» به کارگردانی علی اصغر شادروان امروز ساعت ۱۷ و ۵۵ دقیقه
فیلم سینمایی «روزهای زندگی» به کارگردانی پرویز شیخ طادی امشب ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه
انیمیشن سینمایی «محمد زکریای رازی» به کارگردانی فرشاد شفیعی جمعه ساعت هشت صبح
فیلم سینمایی جدید «سار» به کارگردانی تئودور مِلفی جمعه ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه
فیلم سینمایی «مقیاس شگفت انگیز» به کارگردانی تام واگان جمعه ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه
شبکه سه سیما
فیلم تلویزیونی «سپید به رنگ مروارید» به کارگردانی سیدروح الله حجازی پنجشنبه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما
فیلم سینمایی جدید «آخرین مبارزه» به کارگردانی گلن ویترو پنجشنبه ساعت ۱۶
فیلم تلویزیونی «ناتمام» به کارگردانی کاوه سجادی حسینی جمعه ساعت ۱۰ صبح
فیلم سینمایی جدید «کمک» به کارگردانی مارک موندن جمعه ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه
شبکه چهار سیما
فیلم سینمایی «به دنبال اریک» به کارگردانی کن لوچ امشب ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه
فیلم سینمایی جدید «گروه قلب» به کارگردانی آستین استارک جمعه ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه
شبکه پنج سیما
انیمیشن سینمایی «بره ناقلا» به کارگردانی مارک بورتون و ریچارد استارزاک پنجشنبه ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه
فیلم سینمایی «کتاب جنگل» به کارگردانی جان فاواریو جمعه ساعت ۹ صبح
فیلم سینمایی جدید «نجات شرکت سامجین» به کارگردانی لی جونگ پیل جمعه ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه
شبکه نمایش
فیلم سینمایی «بیگانه ای در ترن» به کارگردانی آلفرد هیچکاک پنج شنبه ساعت یک بامداد
فیلم سینمایی «منشی فرمانروا» به کارگردانی هیونگ سونگ مون پنجشنبه ساعت ۱۱
فیلم تلویزیونی «مرتضی» به کارگردانی محمد حمزه ای پنج شنبه ساعت ۱۳
فیلم سینمایی «بازگشت پسرها» به کارگردانی اسکات هیکس پنجشنبه ساعت ۱۵ پخش
فیلم سینمایی «مکزیکی» به کارگردانی گور وربینسکی امروز ساعت ۱۷
فیلم سینمایی «مخترع بازی» به کارگردانی جوان پابلو بوسکارینی پنج شنبه ساعت ۱۹
فیلم سینمایی «پدرخوانده ۳» به کارگردانی فرانسیس فورد کاپولا پنج شنبه شب ساعت ۲۱
فیلم سینمایی «آشوب متحرک» به کارگردانی داگ لیمان پنج شنبه ساعت ۲۳
فیلم سینمایی «دژ» به کارگردانی کینگ ویدور جمعه ساعت یک بامداد
فیلم سینمایی «آشپزی از صمیم قلب» به کارگردانی جیمز هکینگ جمعه ساعت ۱۱
فیلم سینمایی «دو روی سکه» به کارگردانی محمد متوسلانی جمعه ساعت ۱۳
فیلم سینمایی «فروشنده» به کارگردانی سباستین پایلت جمعه ساعت ۱۵
فیلم سینمایی «برادرم خسرو» به کارگردانی احسان بیگلری جمعه ساعت ۱۹
فیلم سینمایی «مومیایی» به کارگردانی استفان سامرز جمعه ساعت ۲۱
فیلم سینمایی «شاهد نامرئی» به کارگردانی استفانو موردینی جمعه ساعت ۲۳
شبکه کودک
انیمیشن سینمایی «آواز دریا» به کارگردانی تام مور پنجشنبه ساعت ۱۴
انیمیشن سینمایی «ماداگاسکار ۲» به کارگردانی«اریک دارنل و تام مک گرس جمعه ساعت ۱۴
شبکه امید
فیلم سینمایی «پشمالوی قدرتمند» به کارگردانی جونا تنا امروز ساعت ۱۷
فیلم سینمایی «لوپن سوم» به کارگردانی تاکاشی یامازاکی جمعه ساعت ۱۸
شبکه افق
فیلم سینمایی «شرق» به کارگردانی جیم تای هوتا جمعه ساعت ۱۰
فیلم سینمایی «میهمانی خصوصی» به کارگردانی حسن هدایت جمعه ساعت ۱۸
شبکه سلامت (با رابط ناشنوا)
فیلم سینمایی «پاستور» به کارگردانی الن برونارد جمعه ساعت ۱۱