خوزستان در جام حذفی باقی می ماند

مرحله یک هشتم نهایی امروز با سه دیدار پیگیری می شود

خوزستان در جام حذفی باقی می ماند

درحالی‌که حمله ویروس کرونا به اردوی استقلالی‌ها مسابقه این تیم با پیکان را تحت‌تأثیر قرار داده است، 3مسابقه دیگری که از مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی باقی مانده، امروز در شهرهای مختلف برگزار می‌شود. جالب اینکه نساجی در مشهد میزبان گل‌گهر است و مس در سیرجان میزبان شهرخودرو.

نفت مسجد سلیمان- خلیج فارس ماهشهر

تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در مرحله قبلی جام حذفی در ضربات پنالتی توانست تیم شاهین شهرداری بوشهر را شکست بدهد و اکنون باید به مصاف تیم خلیج فارس ماهشهر برود. نفتی‌ها در لیگ برتر اصلا شرایط خوبی ندارند اما در جام‌حذفی با برخورد به تنها تیم لیگ‌دویی این مرحله، خوش‌شانس‌ترین تیم حاضر در قرعه‌کشی بوده‌اند.البته تیم خلیج‌فارس پتانسیل شگفتی‌سازی را دارد،بخصوص که کمالوند از مسجدسلیمان جدا شده و تیم با وجود انتخاب مدیرعامل جدید روی هواست.

نساجی مازندران- گل گهر سیرجان

شاگردان الهامی در مرحله قبلی  جام حذفی توانستند تیم آرمان گهر را شکست بدهند و در مرحله یک هشتم نهایی برابر تیم گل گهر سیرجان صف آرایی می‌کنند.

تیم نساجی قصد دارد با برد برابر تیم گل گهر سیرجان به مرحله بعدی جام حذفی راه یابد.

در آن طرف، تیم فوتبال گل گهر سیرجان در مرحله قبلی جام حذفی توانست تیم شهرداری آستارا را شکست بدهد و در مرحله بعدی روز سه شنبه به مصاف تیم نساجی می‌رود.

شاگردان قلعه نویی قصد دارند با برد برابر تیم نساجی به سیرجان برگردند.

مس رفسنجان- پدیده مشهد

دیدار تیم‌های فوتبال مس رفسنجان و پدیده مشهد به علت شرایط جوی احتمال دارد به تعویق بیفتد.

تیم فوتبال مس رفسنجان در مرحله قبلی جام حذفی توانست از سد تیم تراکتور عبور کند و اکنون در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف تیم پدیده مشهد می‌رود.

شاگردان ربیعی قصد دارند از میزبانی خود استفاده کرده و با برتری برابر تیم پدیده مشهد به مرحله بعدی جام حذفی راه یابند.

در آن طرف، تیم فوتبال پدیده مشهد در مرحله قبلی جام حذفی  با نتیجه ۲ بریک برابر تیم استقلال ملاثانی به برتری دست یافت و اکنون در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی برابر تیم مس رفسنجان صف آرایی می‌کند.

تیم پدیده رنگ برد را در نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال ندیده است. این تیم مشهدی به دنبال پیروزی برابر تیم مس رفسنجان در جام حذفی است تا طلسم شکنی کند.