استاندار فارس: رسانه‌ها باید صدای مردم باشند

ایمانیه: نماینده‌ای ندارم، شخصاً اعلام موضع می‌کنم

استاندار فارس: رسانه‌ها باید صدای مردم باشند

«هیچکس نمی‌تواند از جانب استاندار به عنوان مامور و نماینده اظهارنظر کند»؛ محمد هادی ایمانیه استاندار فارس تاکید کرد: مدیر ارشد استان نماینده‌ای ندارد و شخصاً اعلام موضع می‌کنم.
وی در دیدار جمعی از نخبگان بسیج دانشجویی استان اظهار داشت: برای نظارت به صورت نامحسوس بر وضعیت اداری و عملکرد مدیران در شهرستان‌ها نماینده‌ای تعیین می کنیم و یک مسئول برای ناظران شهرستان‌ها مشخص خواهیم کرد.
ایمانیه با بیان اینکه ارتباط خوبی میان مدیریت ارشد استان و دانشگاه‌ها برقرار شده، گفت: تلاش می‌کنیم برنامه‌های استان در تعامل با دانشگاه‌ها به صورت علمی تدوین شود.
وی ادامه داد: رسانه‌ها باید صدای مردم باشند مطالبات و درخواست‌های مردم را به گوش مسئولان برسانند؛ همچنین رسانه‌ها می‌توانند فعالیت‌ها و خدمات مسئولین را اطلاع رسانی کنند.
استاندار فارس با بیان اینکه شرکت‌های صنعتی باید در زیرساخت‌های فارس به ویژه تأمین امکانات ورزشی مشارکت بیشتری داشته باشد، اعلام کرد: برنامه ریزی شده که شرکت‌های بزرگ استان اقدامات مهمی را در زمینه تأمین برق، استفاده از پساب فاضلاب و توسعه کشت‌های گلخانه‌ای انجام دهند.
ایمانیه با تاکید بر اهمیت توجه به موضوعات اجتماعی، اظهار داشت: برای کنترل آسیب‌های اجتماعی، قرارگاه اجتماعی با حضور فعالان و دست اندرکاران این حوزه تشکیل و مسائل این حوزه پیگیری خواهد شد.
وی افزود: مشاور ایثارگران استاندار مأمور شده است با هماهنگی دفتر امور بانوان و خانواده استانداری فارس برای رسیدگی به خانواده‌های ایثارگران اقدام کند.