کهگیلویه و بویراحمد نیازمند گام‌های بلند سرمایه گذاران

در جاهایی که سرمایه گذار دچار مشکل شود نمایندگان ورود خواهند کرد چرا که باید جذب سرمایه گذار در استان تسهیل و شرایط و زیر ساخت‌ها فراهم شود

کهگیلویه و بویراحمد نیازمند گام‌های بلند سرمایه گذاران
زمان بگذرد مشکل ایجاد می‌شود

نماینده بویراحمد، دنا و مارگون درمجلس گفت: درکهگیلویه و بویراحمد درحوزه سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال گامهای مهمی برداشته نشده و نیازمند گامهایی بزرگ در سرمایه‌گذاری هستیم. مهدی روشنفکر افزود: در جاهایی که سرمایه گذار دچار مشکل شود نمایندگان ورود خواهند کرد چرا که باید جذب سرمایه گذار در استان تسهیل و شرایط و زیر ساخت‌ها فراهم شود.
وی با بیان اینکه مسئولان باید در رفع موانع سرمایه گذاری در استان همتی مضاعف داشته باشند، گفت: میانگین صدور یک مجوز در گذشته ۱۵ ماه بود اکنون با توجه به مصوبات مجلس، دستگاه‌ها مکلف شده‌اند، در کمتر از یک ماه مجوزهای لازم را صادر کنند.
روشنفکر اظهار داشت: اگر پروژه ملی و بزرگی در استان داریم باید سریع در اختیار ادارات کل و سازمان برنامه بودجه قرار گیرد چرا که اگر زمان بگذرد و در اختیار کشور قرار داده نشود، مشکل ایجاد می‌شود.
وی تصریح کرد: مدیران برای توسعه و پیشرفت استان باید نقشه راه داشته و ایجاد انگیزه کنند، باید برنامه ریزی لازم را داشته و با داشتن مهارت و تخصص مورد نیاز حرکت کنند. نماینده بویراحمد، دنا و مارگون افزود: مدیر باید اثرگذار و کار بلد بوده، توانایی لازم را داشته باشد.