پاییز طلایی را به خانه بیاورید/ همه آنچه باید درباره دکوراسیون پاییزی بدانید

شما می‌توانید با تغییر تابلوهای هنری خانه و جایگزین کردن تابلو های نقاشی پاییزی و همچنین دیوارکوبهایی با رنگهای گرم، حس و حال پاییزی زیبا و خیره کننده‌ای به منزلتان ببخشید

پاییز طلایی را به خانه بیاورید/ همه آنچه باید درباره دکوراسیون پاییزی بدانید
همه آنچه باید درباره دکوراسیون پاییزی بدانید

رویا سرشار/ اگر کمی اهل ذوق و عاشق پاییز هستید، در روزهای آغازین آخرین ماه فصل سوم که تازه جنوب کشور رنگ طلایی به خود گرفته، پیشنهاد جذابی برایتان داریم ... شما می‌توانید با به کار بردن کمی ذوق و سلیقه و هزینه بسیار پایین دکوراسیون منزلتان را تغییر داده و حال هوای این فصل را به خانه‌تان بیاورید. تنها کافی است تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

 جادوی رنگ‌ها

اولین و ساده ترین قدم برای داشتن یک دکوراسیون جذاب و گرم پاییزی استفاده از رنگ‌ها و ترکیب رنگ‌های گرم در دکوراسیون خانه است. بهتر است کارتان را با تغییرات کوچک آغاز کنید. در اینجا تنها چیزی که مورد نیازتان هست چند قوطی کوچک رنگ است . اگر کمد های منزلتان را به خوبی بگردید، حتما یک برس مناسب کارتان را نیز پیدا خواهید کرد. پس وقت را هدر ندهید دست به کار شوید و رنگ‌آمیزی راشروع کنید. سعی کنید از رنگ های تیره و گرم برای رنگ کردن کمدهای دیواری و دیوارهای کوچک خانه استفاده کنید زیرا این رنگ‌ها بهترین انتخاب برای دکوراسیون پاییزی هستند و فضای گرم و دل‌انگیزی به محیط منزل می بخشند.

استفاده از عناصر پاییزی

بهتر است کمی فکر کنید. چه چیز هایی شما را به یاد پاییز می‌اندازد؟ ... مطمئناً بهره جویی  از عناصر خاطره‌انگیز و هویت بخش پاییز در دکوراسیون منزل می‌تواند برای رسیدن به هدفتان کمک کننده باشد. پس پیشنهاد می‌کنیم ششدانگ حواستان را خوب به اطرافتان جمع کنید. میوه های پاییزی، انارهای قرمز و خوشرنگ، کدو حلوایی، برگ‌های رنگارنگ ، چوب، ساه های گندم و... همگی عناصر در دسترس و ارزان قیمتی هستند که شما می‌توانید با استفاده از آنها روح این فصل را به عمق خانه بیاورید و حس و حال زیبایی را به منزلتان ببخشید. برای استفاده از هر کدام از این عناصر می‌توانید گوشه ای از خانه مانند روی میز، لب شومینه، روی دیوار، روی مبلمان، آشپزخانه و درب ورودی را در نظر بگیرید.

استفاده از دیوارکوب و تابلوها

جایگاه تابلوهای نقاشی در دکوراسیون منزل کاملاً مشخص است و تابلوها از دیر باز جای خود را در دکوراسیون منزل باز کرده اند.اما این روزها دیوارکوبها نیز به کمک طراحان و دکوراتورها آمده اند و الحق که نقش خود را به زیبایی  ایفا کرده اند.شما می‌توانید با تغییر تابلوهای هنری خانه و جایگزین کردن تابلو های نقاشی پاییزی و همچنین دیوارکوبهایی با رنگهای گرم، حس و حال پاییزی زیبا و خیره کننده‌ای به منزلتان ببخشید.

چوب، عنصر اعجاب‌انگیز  

چوب ذاتاً احساس گرما و البته دنجی بسیاری را در خانه ایجاد می‌کند. پس بهتر است  از میز عسلی یا چهارپایه های چوبی در جای جای خانه استفاده کنید و از زیبایی طبیعی عنصر چوب غافل نشوید.

معجزه طبیعت

استفاده از گل‌های خشک و یا ساقه های گندم و همچنین برگهای پاییزی نیز عناصر رایگان و کاملا در دسترسی هستند که می‌توانند با قرار گرفتن در گوشه و کنار منزل جلوه ای خاص به فضای داخلی  ببخشند.

در این مقاله سعی کردیم با ارایه ایده‌های ساده و در دسترس شما را برای ایجاد یک دکوراسیون پاییزی زیبا و دل‌‌انگیز در منزلتان ترغیب کنیم . مطمئناً شما می‌توانید با الهام گرفتن از این ایده‌ها و به کار بردن آنها پاییز هزار رنگ را به منزلتان بیاورید و از داشتن دکوراسیون گرم پاییزی لذت ببرید .