1

اجاره کلایمر در تهران و کرج

  • کد خبر : 16434
  • 24 دی 1399 - 10:57
اجاره کلایمر در تهران و کرج
یک دستگاه بالابری است به اسم (Climber) که در ایران به نفربر هم معروف است. کلایمر وسیله ای است که دسترسی به نمای ساختمان های بلند مرتبه، سدها و... را آسان تر می کند.

کلایمر چیست؟

کلایمر دستگاه بالابری است که بجای داربست ساخته شده است و دسترسی به ارتفاعات و جاهایی که امکان داربست وجود ندارد استفاده می شود. این دستگاه مناسب برای کارهای تعمیراتی، رنگ آمیزی، سیمانکاری، کار در نما، کامپوزیت و تعویض شیشه برج های بلند استفاده می شود.

کلایمر به دلیل قیمت ارزان، ایمنی بیش از حد نسبت به داربست و سریع بودن، جایگاه فوق العاده ای در این صنعت به دست آورده است.

شرکت تهران کلایمر:

تهران کلایمر کار خود در زمینه خرید، فروش و اجاره کلایمر در تهران از سال 1389 در تهران شروع کرد و با انجام رساندن بیش از 800 پروژه موفق در تهران و کرج به یکی از بهترین شرکت های کلایمری در ایران تبدیل شده است.

که به دلیل امنیت کاری فوق العاده و رعایت تمامی استانداردها موفق به دریافت چندین لوح تقدیر در این زمینه شده است.

کلایمر های تهران کلایمر در شهرهای مختلف:

تهران کلایمر علاوه بر خدمات کامل کلایمر در تهران در شهرهای دیگری مثل: تبریز، شهریار و کرج نیز به مشتریان خود خدمات ارائه می دهد. برای اجاره کلایمر در کرج به سایت تهران کلایمر مراجعه کنید.

از کلایمر در چه کارهایی بیشتر در ایران استفاده می شود؟

از کلایمر برای کارهای تعمیراتی، رنگ آمیزی، سیمان کاری، کامپوزیت و تعویض شیشه برج های بلند در ایران اکثرا استفاده می شود.

چگونه از خدمات تهران کلایمر استفاده کنیم؟

برای اجاره کلایمر در تهران کافیست با شماره موبایل های تهران کلایمر در تماس باشید یا به سایت تهران کلایمر مراجعه کنید. و گزینه درخواست کلایمر را انتخاب کرده تا کارشناسان تهران کلایمر متناسب با کار شما، کلایمر مناسب را برای شما آماده کنن.

هزینه اجاره کلایمر:

دستگاه های شرکت تهران کلایمر به مدت یک ماه به اجاره داده می شوند. به دلیل هزینه حمل، نصب و برچیدن دستگاه کلایمر، چه کار شما یک ماه طول بکشد چه 20 روز، هزینه یک ماه از شما دریافت می گردد.

تعیین قیمت دقیق به دستگاه کلایمر بستگی دارد. که قدرت، سرعت و اندازه دستگاه کلایمر قیمت را مشخص می کند. کارشناسان تهران کلایمر، متناسب با کار مورد نظر شما، کلایمر مناسب را برای شما پیشنهاد می کنند.

خرید، فروش و تعمیر کلایمر با تهران کلایمر:

تهران کلایمر علاوه بر اجاره کلایمر، به خرید، فروش و تعمیر کلایمر هم می پردازد. تهران کلایمر با در اختیار داشتن بهترین کلایمر های موجود در بازار از جمله: کلایمر های خارجی: چینی، ترکیه ای، سوئدی و ایرانی به خرید، فروش و تعمیر کلایمر هم می پردازد.

نکات ایمنی که کارکنان تهران کلایمر به بهترین صورت رعایت می کند:

•ارگران تهران کلایمر در زمینه نصب و استفاده از دستگاه کلایمر از الگوی خاص توسط یک فرد صالح تعیین شده آموزش دیده اند.

•برای حفظ تعادل سکو را به درستی بارگیری می کنند که نباید از طول مجاز سازنده فراتر رود.

•برای انجام کارها از جمله بارگیری سکو، حصار ایمنی لازم را رعایت می کنند.

•نقطه لنگر باید را به  اندازه کافی در تنش و فشرده سازی قوی می کنند تا نیازی های مورد نیاز را برآورده کند(معمولا 1360 کیلوگرم).

•در صورت پیش بینی بارهای سنگین، الزامات اتصال به سیستم  را افزایش می دهند.

•سطح زمین را توسط یک فرد واجد شرایط ارزیابی می کنند تا مشخص شود آیا توانایی تحمل بار را دارد یا نه از جمله وزن بالابر و کارگاران و مصالح ساختمانی

•داربست نباید روی یک سطح ناهموار نصب شود. فرورفتگی ها، حفره ها یا پرکردن نرم می تواند در ثبات داربست تاثیر منفی بگذارد. توصیه های سازنده در مورد ابعاد کفگیر باید رعایت شود.

مزایای استفاده از کلایمر:

از نظر امنیت به این نکته توجه داشته باشید که تمام جنبه ها پیش بینی و آزمایش امنیت در آن انجام شده است تاکنون هیچ مشکل فنی بزرگی در استفاده از کلایمرها گزارش نشده است و از نظر امنیتی کاملا بی خطر هستند. به منظور جلوگیری از تصادف، یک سیم یدکی (سیم بکسل) در کلایمر نصب شده اند در صورت قطع سیم اول و راهنمای کلایمر، این سیم یدکی دوم (سیم بکسل) مانع از سقوط سبد کوهنورد خواهد شد.

معمولا تجهیزات کلایمر در ارتفاع ساختمان ها دارای سبد قابل تنظیم تا 2 متر ، 3 متر ، 4 متر ، 5 متر، 6 متر با توجه به نوع و ارتفاع ساختمان قابل تنظیم است و سرعتی که کلایمرها در اختیار دارند هر دقیقه یک متر می باشد. شاید برای شما پیش آمده باشد که در خرید یا اجاره دستگاه کلایمر نیز شک داشته باشید و در هنگام استعلام هزینه، مبالغ مختلفی را دریافت کرده باشید این سوال در ذهن شما ایجاد می شود که دلیل تفاوت قیمت در اجاره چیست؟

توصیه ما به شما این است که سیستم کلایمر را از شرکت های معتبری بخصوص شرکت هایی که عمده فعالیت آنها در زمینه تجهیزات ساختمانی است و همچنین در زمینه تولید و فروش کلایمر تخصص دارند تهیه کنید.

•ظرفیت بار زیاد برای جابجایی به بالا و پایین

•سرعت جابجایی و به اتمام رساندن کار

•هزینه زمانی و مالی بسیار پایین تر نسبت به داربست

•کاهش اتصالات ساختمانی و تمیزکاری بسیار زیاد نسبت به داربست

•امنیت بسیار زیاد نسبت به داربست

مقایسه کلایمر ها از نظر اندازه و ابعاد:

کلایمر های مختلفی برای استفاده در پروژه های ساختمانی و پروژه های نماشویی  ساختمان ها به کار گرفته میشوند ولی از پر کاربرد ترین آن ها همین کلایمر های معمولی  برقی و یا کلایمر دستی هستند.

تامین کننده کلایمر تجهیزاتی را ارائه می دهد که به عنوان بالابر نفر بر برای فعالیت هایی مانند نماشویی، نصب تابلو، رنگ آمیزی ساختمان و غیره مورد استفاده قرار گرفته و جایگزین داربست های فلزی می شوند.

این تجهیزات در واقع نوعی بالابر فلزی بسیار مقاوم می باشند که با انرژی الکتریکی یا مکانیکی به سمت بالا حرکت نموده و باعث میشوند تا نیازی به نصب داربست برای انجام کارهایی از جمله  نماشویی و غیره برای ساختمان هایی با طبقات نباشد.

مولفه های اقتصادی کلایمر:

1- این دستگاه با افزایش سرعت انجام پروژه ها به کاهش هزینه های نهایی پروژه میپردازد. اجاره کلایمر در مقایسه با داربست هزینه ای حدود 1/10 خواهد داشت. به همین دلیل هم کارفرمایان ترغیب به استفاده از آن میشوند.

2- هزینه های نصب داربست خصوصا در ساختمان های بلند مرتبه بسیار بالا است اما در مقایسه اجاره کلایمر مزیت اقتصادی بیشتری را به کارفرماین ارائه میکند.

3- زمان نصب کمتر دستگاه های بالابر باعث شده است که بسیاری از فعالان در صنعت ساخت و سازهای ساختمانی ترغیب به استفاده از این دستگاه در پروژه های خود شوند.

انواع کلایمر:

کلایمر ها بسته به ارتفاع سازه و وزن کاری به دسته برقی و دستی ساخته می شود. به عبارت دیگر دستگاه هم می تواند به صورت برقی و هم به صورت نیروی برق حرکت کند.  کلایمرهای دستی عمدتا برای سازه هایی با ارتفاع کم و بسته به نوع حرکتی از سرعت و ظرفیت کاری کمتری برخوردار است.

کلایمر ها از لحاظ نقطه حرکتی به دو دسته حرکت عمودی و حرکت عمودی جانبی تقسیم می شوند. در نوعی از کلایمر با حرکت عمودی، پایه های دستگاه در بالای دستگاه قرار می گیرند و به وسیله سیم بکسل به موتور وینچی داخل سبد متصل شده و دستگاه را در مسیر عمودی حرکت می دهند.

نوعی دیگر از کلایمر ها دارای ریل هایی هستند که به صورت عمودی از بالای ساختمان به زمین نصب شده و به وسیله مهارهایی به بدنه سازه متصل می شوند و دستگاه بروی این ریل ها به حرکت در می آید. این نوع از کلایمر ها دارای سیستم امنیتی بیشتری هستند.

چند مدل از کلایمر های رایج در بازار:

برند های بیشتری در زمینه طراحی و تولید کلایمر وجود دارد که در ایران شمار آنها خیلی کم و پایین می باشد. در کل کلایمر به دو صورت کلایمر برقی,کلایمر دستی طراحی و تولید می شوند

کلایمر دستی به طور معمول هدایت آن توسط دست با چرخاندن دسته ی مخصوص که به سیم هدایتگر آن وصل می شود جا به جا می شود و نسبتا دارای سرعت کمتری نسب به کلایمر برقی می باشد.

کلایمر برقی برخلاف کلایمر دستی دارای جعبه فرمان و دارای دکمه های قابل کنترل می باشد که کار را برای افراد آسان می سازد و با فشرن دکمه ها کلایمر به بالا و یا پایین حرکت میکند

بر خلاف داربست فلزی که استفاده از ان به شدت پرخطر می باشد و هر سال در پی استفاده از داربست های فلزی، افراد جان خود و یا سلامتی خود را از دست میدهند استفاده از کلایمر جایگزین داربست کاملا بی خطر بوده و برای همین منظور یک سبد به ابعاد های مختلف و قابل تنظیم ساخته شده است که فرد بر داخل ان قرار میگیرد و امکان افتادن به پایین در حین انجام کار کاملا غیر ممکن می باشد و این عوامل باعث شده است تا دستگاه کلایمر به یک روش مناسب جهت جایگزین داربست دست پیدا کند.

لینک کوتاه : https://khabarnews.com/?p=16434

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.